Like HostIT on Facebook
Follow HostIT on Twitter
Recommend HostIT on Google Plus
Ask Your Question!

image

مرکز داده  به مجموعه‌ای از سرویس گرها، زیرساخت‌های ارتباطی/امنیتی و تجهیزات الکترونیکی گفته می‌شود که برای ارایه، نگهداری و پشتیبانی از سرویس‌های تحت شبکه (اینترنت/اینترانت/اکسترانت) بکار گماشته می‌شوند. سازمان ها، شرکت ها، و افراد می‌توانند با به کارگیری سرویس‌های ارایه شده از طرف مرکز داده وب‌گاه ها، اطلاعات و سرویس‌های مبنتی بر شبکه خود را بر روی اینترنت (اینترانت/اکسترانت) راه اندازی کنند. مرکز داده، بسته به نوع کاربردی که برای آن تعریف شده است، می‌تواند به عنوان یک مرکز پردازشی، مرکز ذخیره داده، مرکز جمع آوری داده و یا تمامی این موارد عمل کند. مراکز داده بسیار عظیم و متنوعی در سرتاسر شبکه جهانی اینترنت در حال سرویس دهی هستند که برخی از این مراکز استفاده تجاری محدود درون سازمانی دارند و برخی دیگر در اینترنت به صورت تجاری و یا عمومی قابل استفاده هستند

 

گروه هاست ای.تی به عنوان شرکت فعال در زمینه میزبانی و ارائه سرور های اختصاصی و مجازی یکی از نمایندگان فعال دیتاسنتر های خارجی و داخلی و ارائه دهنده و تامین کننده سرور اختصاصی و مجازی در بزرگترین مراکز داده در سراسر دنیا میباشد .
برای مثال :
نماینده فعال و ارائه دهنده سرور های اختصاصی شرکت آلمانی HETZNER .
نماینده فعال و فروشنده بزرگترین دیتاسنتر اروپا کشور فرانسه OVH SYSTEM
نماینده فعال و ارائه دهنده خدمات شرکت کانادای YESUP HOSTING
نماینده فعال و ارائه دهنده خدمات شرکت هلندی worldstream و leaseweb

همچنین یکی از برتری های شرکت ما دارا بودن شرکت ثبت شده در خارج از کشور و بین الملی برای همکاری خارج از تحریم با دیتاسنتر های مختلف دنیا .
در داخل ایران همکاری گسترده با دیتاسنتر بزرگ پارس آنلاین و دارا بودن تعداد سرور بالا به صورت Colocation
همیشه بهترین ها را به مشتری ها پیشنهاد میکنیم و همیشه بهترین پشتیبانی و ارتباطات راحت با دیتاسنتر های دنیا را با ما تجربه کنید .
شرکت ما تامین کننده سرور و سخت افزار و در زمینه شبکه سرور ها با دارا بودن تیم قدرتمند در خدمت شما میباشد .
و با دارا بود تجربه های لازم در زمینه خرید سرور و تامین سخت افزار از شرکت های بزرگ مناسب برای شما آماده راهنمای شما دوستان و عزیزان میباشد .

چـــرا هاست آی تی را انتخـــاب کنیـــم ؟

  • قیمــت های باورنکـــردنی !
  • ما میدانیم که نیاز شما سرویس های میزبانی اختصاصی یا اشتراکی با بهترین کیفیت و قیمت میباشد بنابر این ما برای شما برترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را در محصولاتمان تضمین میکنیم !

  • پشتیبــانی شبانه روزی یا 24 سـاعته !
  • تیم پشتیبانی هاست آی تی متشکل از مجرب ترین کارمندان آماده ارایه بهترین خدمات به شما مشتریان عزیز میباشد , تیم پشتیبانی ما دارای سابقه بسیار درخشانی در ضمینه مدیریت پیشرفته در سالهای اخیر می باشد.

  • تضمیــن پایداری 99.9 % ســـرویس ها !
  •  ما این را میدانیم که شما نیاز به بالاترین آپ تایم و پایداری برای سرویس های خود دارید و اساسی ترین نیاز شما دسترس بودن سرویس هایتان می باشد . بنابر این ما 99.9% آپتایم را در محصولاتمان تضمین میکنیم

  • شـــرکتی کامــلا معـــتبر 
  • هاست آی تی با در اختیار داشتن تیم پشتیبانی مجرب و پیشرفته و امنیت بسیار بالا و شرکتی ثبت شده در سازمان ثبت شرکت ها قابل اعتماد بودن تمامی سرویس ها را برای شما تضمین می نماید.